Tarptautinė konferencija: Mokinių su klausos sutrikimais įtraukusis ugdymas: Europos patirtis

/
Tarptautinė konferencija: Mokinių su klausos sutrikimais įtraukusis ugdymas: Europos patirtis

Seimo narys Vytautas Bakas pasveikino tarptautinės konferencijos "Mokinių su klausos sutrikimais įtraukusis ugdymas: Europos patirtis" dalyvius.

Konferencijoje dalyvavo Philippe Belseur - Europos specialistų, dirbančių su klausos negalią turinčiais žmonėmis tinklo HIPEN prezidentas, pranešėjai iš Lietuvos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos.

"Linkiu, kad šis pasidalijimas gerąja praktika įneštų pokyčių, kurių reikia klausos sutrikimų turintiems vaikams. Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų vaikų ugdymas yra iššūkis specialistams, mokytojams, tėvams ir patiems vaikams, įtraukaus švietimo sąlygų sudarymas – kryptis, kurioje visi norime tobulėti, kad kiekvienas vaikas galėtų mokytis drauge su savo bendraamžiais, kad ugdymas būtų kokybiškas ir atliepiantis jo poreikius", - sakė V. Bakas.

Seimo narys nuoširdžiai padėkojo šią konferenciją surengusiam Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrui, linkėdamas ir toliau būti tais lyderiais, kurie buria, kviečia į Lietuvą šioje srityje dirbančius Europos specialistus.

Konferencijos įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=vsgR2mLTnTA

 

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos nuotr.

 

Susisiekti +370 (668) 42 227